Zabudnite na Red Dead Redemption 2, Rockstar tento rok vydá LA Noire remaster

LA Noire

Ťažko povedať, či je Rockstar fanúšikom remasterov. Na mobiloch síce niečo vydá každý rok, ale na konzolách sme o slove Remaster zatiaľ ani nepočuli. Alebo žeby predsa?

Na internete sa najčerstvejšie objavila informácia, že Rockstar plánuje vydať nejaký ten remaster, no nebude to Red Dead Redemption, ako hovorili minuloročné špekulácie. Namiesto neho by malo ísť o detektívku LA Noire od austrálskeho Team Bondi, ktoré sa dostalo pri vývoji do veľmi nelichotivej situácie. Opäť totiž išlo o štúdio s vedením, ktorého chovanie sa rovnalo tomu Seana Murrayho od tvorcov No Man’s Sky. Každopádne, LA Noire vyviazlo z vývoja lepšie než NMS a to preto, že Rockstar dokázal veci dotiahnuť do zdarného konca. Na to dokonca nemali nervy ani v Sony, ktoré sa vzdalo tejto pôvodnej PS3 exkluzivity!

LA Noire Remastered by však mal byť už výhradne produkciou Rockstar North, ktorý tam zrejme nalepí lepšie textúry, zrejme z PC verzie. Remaster by mal vyjsť na Xbox One, PlayStation 4 a tiež na Nintendo Switch už niekedy „koncom leta“. Tipujeme to na september/září 2017. A tiež očakávame odklad Red Dead Redemption 2.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *