Capcom pripravuje 3 nové hry a vďaka novému úniku viete, na čo sa pripraviť

Capcom

Keď si niekto nedáva pozor, môže to dopadnúť poriadnym leakom. A práve taký práve zažil Capcom, keďže na internet sa dostali informácie o 3 nových hrách, o ktorých mali vedieť zatiaľ len vývojári.

O tituloch zatiaľ nie je známe, či sú v ranej fázi vývoja alebo či už majú stanovený dátum vydania, no vďaka istému leakerovi dnes máme možnosť vidieť prvé artworky a stručné info ku každej z hier. A samozrejme nechýbajú ani mená hier.

Prvou je Knights of Aegis. Tu sa vrátime trochu do minulosti, do roku 1973. Hra sa odohráva v New Yorku a hráč je prijatý do rádu Order of Aegis, elitného bratstva Mystických Rytierov, ktorí majú chrániť a udržovať mier medzi našim a nadprirodzenými svetmi. V roku 1974 je však nemysliteľné, aby ste boli rytierom. Je to akčná strieľačka spojená s elementárnymi kúzlami, pričom tieto môžete mastrovať.

Pokiaľ ide o príbeh, nesie prvky detektívky, vyšetrujete v nej miesta činu a postupne sa snažíte spojiť jednu veľkú skladačku, ktorá ukazuje na zlo z temných svetov. Tešiť sa môžete na vlkolakov, goblinov, anjelov a démonov a ďalšie tradičné mýtické stvorenia. Nemôžem si však pomôcť, trochu mi to pripomína ďalší vaporware od Capcomu, Deep Down. Mala to byť exkluzivita pre PS4, oznámená bola už ani nevieme, kedy a od jej oznámenia sme o nej nič nepočuli.

Capcom Knights of Aegis

Druhou hrou je Broken Horizon. Ako už názov napovedá, je to skôr hra zameraná na budúcnosť. Konkrétne sa odohráva na planéte Eden dve storočia po tom, ako tam bola opustená skupina kolonizátorov. Tí aj po dvoch rokoch bojujú o život v cudzom svete. Hra je, podobne ako Metal Gear Survive, kooperácia pre 4 hráčov. Hráči majú k dispozícii mech suit, ktorý im poriadne pomôže v bojoch proti banditom, mimozemskej civilizácii T-Eng a pri prechádzaní cez nehostinné podmienky tohto sveta. Svoj mech suit si môžete upgradovať pomocou šrotu, ktorý získate od porazených nepriateľov a dokonca aj z častí mimozemšťanov.

Capcom Broken Horizon

V budúcnosti sa odohráva aj ďalší leaknutý projekt, Lost Star. Tu sa chopíte úlohy člena posádky malej lode, Lost Star, ktorá cestuje na okrajoch galaxie a berie všetko, čo má akúkoľvek hodnotu. Časom však narazia na starodávnu mapu a posádka sa dostane do ultimátneho boja medzi dobrom a zlom. Je to hra s kooperatívnymi prvkami, môžete manažovať posákdu svojej lode a spolu objavujete nové planéty a dobrodružstvá. Každý člen tímu má potom svoje špeciálne úlohy, skoro ako v Sea of Thieves. No a samozrejme nechýbajú boje aj priateľstvá s mimozemskými civilizáciami.

Capcom Lost Star Concept

Capcom Lost Star

via GBAtemp.net

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár