Deals with Gold tento týždeň aj s Call of Duty

Call of Duty Infinite Warfare

Tento týždeň sa nesie v duchu Halo Wars 2, ktoré práve vyšlo v klasickej forme a tak si ho už užijú snáď všetci. Lenže utorky nie sú o launchoch nových hier, ale aj o nových zľavách Deals with Gold. Tento týždeň ich je o niečo menej, čomu sa nedivíme. Takým „sklamaním“ však môže byť, že je v zľave opäť GTA V.

To je zlacnené vlastne už od minulého týždňa, pričom sa zachovalo aj % zľavy. Ďalej medzi zľavami nájdeme Call of Duty: Infinite Warfare a to aj vrátane edície s Modern Warfare remastrom. Zľava to však nie je veľká, skôr taká decentná a je otázne, či to je adekvátna cena vzhľadom ku globálnym hodnoteniam a reputácii tohto CoD. Tak tématicky, februárovo/únorovo, sa do zľavy dostal aj Deadpool – ale nie na slovenskom Store. A potom tu sú zľavy na závodné hry, jednak na staršie Forzy a jednak na NASCAR a DUCATI. No a nakoniec nejaké tie indie záležitosti a arkádovky.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár