Deals with Gold sú tu, tentoraz s oneskorením

WWE 2K17

Nevieme, vážne nevieme, čo také vážne sa dialo, že sa nám nové Deals with Gold omeškali. Po väčšinu času sa zľavy ukážu už v priebehu dňa, no už je pomaly streda a akcie prichádzajú len teraz. Zaujímavé.

Nové zľavy tak prichádzajú skoro o pol dňa neskôr, než je zvykom, ale to ešte neznamená, že by staré Deals with Gold skončili o niečo neskôr. Nie nie, minulotýždňové zľavy skončili skoro ráno, spolu s nimi aj exkluzívny európsky výpredaj. Nuž, kým u nás posun času znamenal, že sme si pospali o hodinu kratšie, v USA asi mali menší zimný spánoček. Koniec autorovej poznámky a prejdime k tomu, čo nás tento týždeň čaká. Oproti minulotýždňovej ponuke je toho oveľa menej a prevládajú tu indie hry, dostupná je tiež hromada vecí pre Dead or Alive 5: Last Round, ďalej sa opakuje 50% zľava na Mafiu III a fanúšikov wrestlingu poteší zľava na WWE 2K17. A ešte jedna vec, Blizzard Mountain je za 50% cenu. Toť vše! Zľavy pre Xbox 360 zatiaľ nie sú žiadne.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *