VIDEO: Ako by vyzeral Need for Speed (2015), keby sa odohrával cez deň

Need for Speed

V súčasnom Need for Speed chcela EA vrátiť do hry všetko, čo hráči milovali a tak je mesto ponorené do tmy. Ale ako by to vyzeralo, keby sa Need for Speed 2015 odohrával cez deň?

Takúto otázku si zrejme položil youtuber z tímu ShadowSix Films, ktorý s pomocou modovacích nástrojov upravil hru tak, aby sa odohrávala cez deň. Vo výsledku hra vyzerá aj vo svojej dennej forme dobre, ale je vidieť, že Need for Speed nebolo navrhnuté tak, aby sa v ňom závodilo uprostred špičky. Vidieť to na lampách, ktoré svietia, ale aj na hustote premávky, ktorá by určite nebola počas dňa taká nízka. Zvlášť nie v oblasti Ventura Bay, ktorá je v podstate replikou LA. Čo som si ale všimol, je, že niektoré scény v „dennom“ NFS pripomínajú Rivals alebo Hot Pursuit. Hlavne tie, ktoré sa odohrávajú v oblasti kaňonu. Bohužiaľ pre PC-čkarov, autor neplánuje tento mód vydať, vytvoril ho len za účelom dema, ktoré môžeme vidieť na videu nižšie.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *