Nie, nové Need for Speed sa nevolá Redline

Need for Speed Redline

Už vieme, že EA o pár dní ukáže nový Need for Speed v celej svojej kráse. Čo ale viacerých zaujíma, je, ako sa bude tento diel volať? Objavili sa náznaky, že by to mohol byť Need for Speed: Redline.

Práve takýto názov sa objavil v uplynulých dňoch na údajne leaknutom videu na YouTube, ktoré nám má ukazovať úvodné logá z pre-alpha verzie hry. Intro klip má pochádzať z PC verzie a vidíme v ňom logo EA, Ghost Games, Frostbite enginu a nakoniec logo hry.

Špekuláciám pridávalo na sile aj to, že EA vlastní doménu needforspeedredline.com od roku 2010 a minulý týždeň si nechal jej vlastníctvo predĺžiť o rok. Spolu s červenou profilovkou na sociálnych sieťach to okamžite vytvorilo dojem, že poznáme meno novej hry.

Leak? Nie. Meno hry nepoznáme a potvrdili to aj samotní vývojári – Fake. Prečo by niekto z EA zverejňoval intro hry, keď už budúci týždeň vychádza hotový trailer? Plus na videu nevidíme žiadne stopy po debug grafoch. Takže je to viacmenej len taká videomontáž vytvorená za účelom rozpútania špekulácií. Čo však nevylučuje, že sa nejaký ďalší diel bude volať NFS Redline. Electronic Arts totiž vlastní aj domény pre hry ako No Limits alebo The Run od roku 2010, pričom ohlásené boli oveľa neskôr.

Need for Speed 2017

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Danny píše:

    Tahle hra má u mě asi ten největší otazník.. absolutně nevim co čekat..no spíš čekám velkej průser co se týče hratelnoti

  2. Jaromír Miko píše:

    Ja dúfam že nie 🙁

Pridaj komentár