Ako by vyzeral Need for Speed Underground 2, keby vyšiel tento rok?

NFS Underground 2017

Už vieme, že tento rok uvidíme nové NFS a že sa podľa všetkého vráti do podobného prostredia, v akom bol Carbon. No zdá sa že ani to nič nezmenilo na fakte, že mnohí pokračujú v umelom hejtovaní značky, pričom oplakávajú 13 rokov starý Need for Speed Underground 2.

Predstavme si vša, že by sa z nejakého dôvodu stalo, že EA pozastaví práce na úplne novej hre a miesto toho spraví remaster tuningovej klasiky z 2004. Pokiaľ by na ňom EA pracovala, potom je možné, že by hra vyzerala zhruba tak ako na tomto videu. Modder menom inter na ňom prezentuje grafický mód s označením ReshadeMe, ktorý obohacuje hru o dodatočné grafické nastavenia, čo sa vo výsledku odrazí v krajšom vizuáli. Stále je tam však vidieť, že je to hra z minulosti, aj keď takto už vyzerá krajšie. Mód, ako aj hra, je dostupný len pre PC a inter pod videom ukazuje, ako ho treba nainštalovať.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *