Ghost Games odhalili prvé informácie o Need for Speed 2017

Need for Speed Carbon

Minulý víkend sme zakončili čerstvými informáciami o novom Need for Speed a v rovnakom duchu sa nesie aj dnešný deň. Dnes totiž Ghost Games zverejnili prvé oficiálne slová o dieli, ktorý si zahráme už na konci roka.

Hneď na začiatku tak autori potvrdili, že si Need for Speed 2017 zahráme na konci roka, pravdepodobne na jeseň, ako býva zvykom. K plnému ohláseniu hry má dôjsť 2. júna/června, no už teraz sa Ghost Games podelili o niekoľko kľúčových informácií. Prvou je, že hra bude zameraná na tuning. Bude hrať významnú rolu a možno ešte väčšiu, než v posledných rokoch. Náznakom, že to myslia vážne, môže byť vytuningovaný Nissan 350Z na teaseri.

Need for Speed Carbon 2017

Ďalšia vec, ktorú vývojári potvrdili, sú policajti. Mali by sme si užiť poriadne naháňačky v mestách a policajti budú mať veľký vozový park. Mimo iného sa vráti Rhino SUV zo starého Most Wanted a z Carbonu. Pokračovať budú intenzívne naháňačky a závodenie v meste, ktoré zatiaľ nebolo priblížené. Za zmienku však stojí, že si vychutnáme závody v kaňonoch. Žeby predsa len Ghost vyvíjali nový NFS Carbon? Vývojári sľubujú asfalt aj blato.

A nakoniec, hra nebude vyžadovať always online. To bola vec, ktorú predošlý diel z roku 2015 vyžadoval a stále vyžaduje a niektorí sa doprosujú, aby EA poľavila a dala preč túto možnosť. Každopádne to znamená, že nový Need for Speed si už zahrajú všetci, či už online alebo offline. Takisto to znamená, že človek môže naozaj pauznúť hru.

Need for Speed 2017

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *