A je to tu, Need for Speed Payback!

Need for Speed Payback

Minulý mesiac sa niesol v duchu odpočítavania. Jednak na E3, pretože tá nás čaká už o 9 dní a jednak na nové Need for Speed. V posledných dňoch sa začalo teasovanie stupňovať a dnes môžeme konečne oznámiť, že je to tu: Need for Speed Payback!

Najnovší diel bol predbežne leaknutý trochu iniciatívnym chorvátskym e-shopom Svijet Igara, ktorý neotáľal a rovno na svojom Facebooku zverejnil cover arty pripravovanej hry. Narozdiel od minulého nočného dielu, tento sa odohráva aj cez deň a presne na to poukázal ako obal, tak nový trailer. Zaujímavé je však, že vôbec poprvýkrát v modernej histórii vidíme v NFS offroadové vozy.

Informácie od Amazonu pre zmenu poukazujú na to, že hra bude mať opäť temný príbeh a podobne ako séria Fast & Furious, aj tu bude zohrávať partia dôležitú rolu. Z Ventura Bay sa presúvame viac na púšť, do fiktívnej Fortune Valley, ktorej podsvetiu vládne kartel známy ako House. Má kontrolu nad kasínami, kriminalitou aj políciou. House je na pozadí všetkého, čo sa v meste deje. V novom NFS Payback budeme hrať celkovo za tri postavy z nášho závodného klanu:

  • Tyler – Závodník
  • Mac – Showman
  • Jess – Wheelman

Za každého z členov tímu budeme mať k dispozícii unikátne závoyd, misie a výzvy, ktoré zavŕši ultimátny závod proti House. Hra ponúka Heist misie, Car Battle a veľa ďalšieho, na čo určite nezabudneme. Need for Speed Payback vychádza 10. novembra / listopadu na Xbox One, PC a PS4.

Need for Speed Payback

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. Danny píše:

    Noo zatím to vypádá hodně našlapaně začinám se těšit ?Už jen kvuli obalu s vysněnym skylinem to koupim ?

  2. Danny píše:

    Jo tak je jasný, že se rozhodnu podle gameplaye ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *