Starbreeze dnes večer odhalí novinky o Psychonauts 2, System Shock 3 a ďalších

System Shock 3

Zatiaľ čo veľkí vydavatelia si nechávajú svoje ohlásenia na E3, vydavatelia ako Starbreeze nevedia prekonať nedočkavosť a ohlasujú svoje tituly už teraz. Starbreeze oznámil, že už dnes večer bude streamovať ohlásenie pripravovaných noviniek na rok 2017 a na neskôr.

Už dnes o 18:00 by sme mali vidieť minimálne 6 noviniek z herného sveta, ktoré zahŕňajú aj jedno ohlásenie týkajúce sa Payday 2. Ktovie, čo to má byť. Okrem toho však plánujú prezentovať plánované tituly Psychonauts 2Overkill’s The Walking DeadDeliver Us The MoonRaid: World War II.

Za zmienku potom stojí aj pripravovaná konzolová verzia pre System Shock 3, ktorý by mal v blízkej dobe obdržať nevlastného súrodenca v podobe System Shock Remake. Ten je vyvíjaný fanúšikmi a vývojármi-veteránmi, ktorí pracovali pre viaceré veľké herné štúdiá. Je to vlastne spôsob, akým chcú vzdať poctu jednej z najikonickejších značiek, ktorej vplyv cítiť aj na hrách ako Alien: Isolation či Prey (2017).

A keď už spomínam veteránov, Starbreeze plánuje mať počas svojho eventu aj panelovku „Veterans of the Industry“, ktorej sa zúčastnia Warren Spector, Tim Shafer a Bo Andersson. V tomto prípade žiaden Tibor Rostas. Event budete môcť sledovať na stránke Starbreeze Starstream o 18:00.

psychonauts 2

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *