Ubisoft štartuje novú značku, Tom Clancy’s ShadowBreak!

Tom Clancy's ShadowBreak

Dnešok je plný noviniek. Okrem toho, že Microsoft dnes konečne vydal veľký systémový update pre Xbox One a Samsung predstavil Galaxy S8, Ubisoft predstavil novú značku. Je ňou opäť taktická záležitosť, ktorá opäť nesie názov po slávnom zosnulom spisovateľovi.

Novinka Tom Clancy’s ShadowBreak nám pre zmenu ukáže prácu ostreľovača v praxi. Hra je zasadená do blízkej budúcnosti, kde sa organizácia Shadow Nations usiluje o rozpútanie globálneho konfliktu. Je to organizácia založená radikálmi a zločincami a vy ste poslaný do boja spolu so svojim tímom elitných ostreľovačov, aby ste tento boj vyhrali. Hra kombinuje dva žánre, tradičnú FPS-ku a real-time stratégiu, v rámci ktorej viete rozmiestniť svojich ostreľovačov na strategické pozície.

Ako bonus, bude to hra zameraná na multiplayer, ktorý tentoraz beží cez servery Ubisoftu. Budú to trojminútové PvP matche, kde môžete vysadiť svoje jednotky a komandovať ich a tiež budete útočiť/brániť základňu. Svojim ostreľovačom viete zabezpečovať novšie a lepšie zbrane. K nim sa dopracujete postupným hraním a získavaním Reward Crate krabíc, ktoré obsahujú in-game cash alebo špeciálne karty s okamžitým upgradom alebo výbavou. Bonusom sú možnosti customizácie svojich sniperov.

Prvý Tom Clancy’s ShadowBreak vychádza na iPhone a Android. Časom by sa ale séria mohla rozšíriť aj na konzoly a PC.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *