State of Decay 2 uvidíme na E3, teraz aj s dátumom vydania

State of Decay 2

Keď Microsoft začiatkom roka zrušil Scalebound, mnohí začali mať obavy o osud ďalších exkluzivít, ku ktorým patrí Crackdown 3, Sea of Thieves alebo State of Decay 2. Osud poslednej menovanej je však jasný.

Vývojári práve potvrdili, že sa State of Decay 2 objaví na tohtoročnej E3, respektíve tesne pred ňou. Konferencia MS sa totiž tento rok koná neobvykle deň pred zahájením E3, čo môže znamenať, že si rezervuje veľa času na odhalenie všetkého, čo súvisí s jeho novou konzolou. Phil Spencer takýto úmysel naznačil už pár dní dozadu, keď na Twitteri prehlásil, že chce nechať exkluzivitám viac priestoru na veľkom plátne.

Očividne tak narážal na skutočnosť, že firmy sú na E3 pomerne obmedzené, čo sa dĺžky eventu týka a zväčša išlo o hodinovú show. Pokiaľ chce však Microsoft spraviť všetko pre zdarený launch Projectu Scorpio, bude na to potrebovať viac času. Takže môžeme čakať obsiahly gameplay zo State of Decay 2 a spolu s ním dátum vydania. V neposlednom rade môžeme čakať predstavenie a priblíženie ďalších titulov, ktoré sú akýmsi verejným tajomstvom. Ako napríklad Crackdown 3, na ktorom sa pracuje už od pôvodného Xbox One.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár