Cars 3: Driven to Win rozširuje dej filmu a ponúka split-screen

Disney Pixar Cars 3 Driven to Win

Už dávnejšie sme priniesli správu o tom, že Disney obnovilo štúdio Avalanche, aby pracovalo na nových hrách podľa filmov. Táto správa sa nedala brať nijak inak, než pozitívne, keďže Xbox One ani PS4 neponúkajú dostatok hier pre deti alebo s podporou split-screenu.

Obe veci skĺbia Cars 3: Driven to Win, ktoré vychádzajú už začiatkom júna/června tohto roka. Nová hra má rozšíriť príbeh filmu, ktorý vychádza cez leto v kinách a samozrejme ponúkne veci, ktoré sú pre túto sériu známe. Jednak to sú autá, ku ktorým patrí aj Lightning McQueen, ako jedna z vyše 20-tich „postáv“, za ktoré sa dá hrať. Rovnaké číslo počujeme aj o tratiach, na ktorých sa bude závodiť. Tie sa nachádzajú v 13-tich lokalitách. Množstvo tratí si vychutnáte cez rôzne závodné režimy, ktorých je 6 a viaceré majú za cieľ trénovať hráča a zlepšiť jeho skill. No a ako bonus, Cars 3: Driven to Win vychádza nielen na Xbox One, ale aj na Xbox 360 a Nintendo Switch.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *