Microsoft a Porsche spojili sily na 6 rokov

Forza Horizon 3 Porsche Car Pack

Bolo naozaj len otázkou času, kedy sa objavia prvé zmienky o Porsche DLC pre Forzu Horizon 3 a práve dnes tu máme prvé správy. A hneď tu máme dve. Okrem toho, že Forza Horizon 3 dnes obdržala nový balíček Porsche Car Pack, tak Microsoft odhalil ďalšiu spoluprácu s ikonou Stuttgartu.

Na newyorskom autosalóne Porsche a tvorcovia Forzy oznámili partnerstvo, ktoré potrvá 6 rokov a ktorého náplňou budú rôzne iniciatívy spojené s Porsche a Forzou. Okrem toho, že v ďalších dieloch uvidíme zrejme množstvo nových vozidiel Porsche, tak už teraz otvárajú možnosť registrácie do prvého Porsche šampionátu Forza Racing Championship. Registrácia je bezplatná a turnaj začne 1. mája/května. Tento šampionát, ktorý je súčasťou tretej sezóny ForzaRC, však predstavuje len začiatok. Do budúcna plánuje Porsche a Microsoft realizovať veľa ďalších plánov. V tlačovej správe mimo iného naznačili možnosť vyskúšať si Porsche prostredníctvom VR. Žeby sa chystala špeciálna Forza Porsche Edition? Uvidíme.

No a keď ide o to DLC, tak to prináša do hry sedem nových vozidiel:

  • 1955 Porsche 550A Spyder
  • 1960 Porsche 718 RS 60
  • 1973 Porsche 911 Carrera RS
  • 1995 Porsche 911 GT2
  • 2016 Porsche 911 GT3 RS
  • 2016 Porsche Cayman GT4
  • 2017 Porsche Panamera Turbo

Podľa popisu to nevyzerá, že by bola expanzia súčasťou Car Passu a zrejme si ju treba dokúpiť zvlášť. Porsche Car Pack stojí 6,99€.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *