Expanzia pre Resident Evil 7 sa odkladá, nebola kvalitná

Resident Evil 7 Biohazard

Existujú štúdiá, pre ktoré je dôležitejší profit než kvalita. A potom sú štúdiá, pre ktoré je prvoradá kvalita. Aj za cenu posunutia termínov.

Ukážkovým príkladom tohto týždňa je expanzia Not A Hero pre Resident Evil 7. Táto expanzia mala vyjsť v priebehu jari, čiže možno už budúci mesiac. Expanzia však nebola taká dobrá, ako si ju Capcom predstavoval. Preto sa rozhodol spraviť nečakaný krok a odložil vydanie tohto DLC na neurčito. Oznámili to priamo producent a režisér hry, Masachika Kawata a Koshi Nakanishi.

„Našim cieľom je, aby obsah zodpovedal vysokej kvalite hlavnej hry, takže potrebujeme viac času na dosiahnutie tohto cieľu,“ povedal producent Kawata. Nakanishi ho doplnil slovami, že vďaka tomuto odkladu môže Capcom vytvoriť niečo, čo budú fanúšikovia milovať a veria, že to pochopia. Okrem toho tvorcovia potvrdili, že pripravujú aj ďalší obsah pre Resident Evil 7. Nepovedali však, či bude platený alebo bezplatný.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár