Resident Evil Vendetta zamieri do kín toto leto

Resident Evil Vendetta

Resident Evil 7 svojou inakosťou prekvapil snáď každého. Je to úplne iná hra oproti predošlým a niektorí to dokonca považujú za reštart série. Lenže nebude to tak celkom reštart.

Sony sľubuje, že už toto leto hráčom vysvetlí, čo sa stalo medzi poslednými dvomi časťami. Vysvetlí nám to s pomocou filmu Resident Evil Vendetta, ktorý má opisovať udalosti medzi Resi 6 a 7. Na Millu Jovovich sa ale netešte, pretože tento film nespadá do hlavnej filmovej série. Je to tretí CGI film a tak sú hlavné postavy, nuž, vyrenderované. Hlavné postavy sú dve a zrejme už tušíte, že to nie je nik iný, než duo Chris a Leon. Vendetta bude mať premiéru v Japonsku, kde vychádza v kinách v máji/květnu. Či sa dočká premietania aj v Európe a ďalších kútoch sveta, je veľkou neznámou. Keby aj nie, tak ešte stále tu je Netflix, BluRaye a prípadne iTunes.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár