Resident Evil 7 biohazard je teraz dostupný v Gold edícii

Resident Evil 7 biohazard Gold Edition
Ako už dnes zvykom býva, po vydaní všetkých DLC je čas na vydanie kompletnej edície hry. A výnimkou nezostal ani Resident Evil 7: biohazard, ktorý priniesol do hororovej série trochu sviežeho vzduchu a po vydaní dostal niekoľko expanzií.

Tie sú odteraz, spolu so základnou hrou, dostupné v základnom balíčku Resident Evil 7: biohazard (Gold Edition), ktorá vyšla na Xbox One za cenu 39,99€ alebo 1 049,- Kč. Zlatá edícia Resident Evil 7 biohazard ponúka okrem hry aj celkovo tri platené datadisky Banned Footage Vol. 1Banned Footage Vol. 2End of Zoe. V tomto datadisku hra odhalí, aký osud čaká Zoe a odohráva sa z pohľadu novej záhadnej postavy. Hráči sa tiež postavia novým nepriateľom a zavítajú do nových bažinových oblastí.

Pekným oznámením je štvrtý datadisk, Not a Hero, ktorý je dostupný na stiahnutie zadarmo pre všetkých majiteľov Resident Evil 7. V ňom sa do hry pre zmenu vráti do hry Chris Redfield, ktorý sa odohráva až po udalostiach základnej hry. Hráči budú pátrať po podvodníkovi Lucasovi Bakerovi a postavia sa úplne novým, doposiaľ nevideným hrozbám. Umbrella Corporation musí prísť s novou stratégiou, aby mohla čeliť novým, ultimátnym hrozbám.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár