ABSURDNÉ LIMITKY: Resident Evil 7 dostáva zberateľskú edíciu bez hry

Resident Evil 7 Biohazard

Keď ste si mysleli, že rok 2016 nemôže byť už bláznivejší, tak ste na omyle. Resident Evil 7 totiž dostalo čerstvo oznámenú zberateľskú edíciu za približne 100€. Lenže má to jeden háčik. Dostanete síce skvelé bonusy, ale nie hru.

Tento zhovadilý nápad dostali tvorcovia zrejme preto, aby si ľudia vedeli sami následne zvoliť platformu hry. To síce nie je zlý nápad, avšak cenovo sa zo zberateľskej edície v momente stáva predražená záležitosť, keďže konzolová verzia bude stáť do 60€. Teda to znamená 160€ za zberateľskú edíciu, ktorá vám prinesie hru, voucher na stiahnutie DLC, artbook, 5 litografií, 3 obaly s rôznymi motívmi, detailný model sídla Baker, v ktorom sa hra odohráva (25cm na šírku) a nakoniec 16GB USB v tvare prsta. Avšak, to nie sú bonusy hodné 100€ cenovky, ku ktorej si následne musíte kúpiť hru za ďalších 60€. Skôr je to spôsob, ako okradnúť ľudí so 40€ maržou. Jednoducho, pár rokov dozadu by celá takáto zberateľská edícia mohla stáť asi 130€.

Podobnou formou vyšla aj zberateľská edícia pre Battlefield 1, ktorá obsahuje pre zmenu sochu vojaka.

Resident Evil 7 Collector's Edition

via Sector

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *