Microsoft oznámil vianočné bundle Xbox One S a Xbox One X!

PUBG Xbox One
Microsoft práve oznámil niekoľko špeciálnych vianočných ponúk ako stvorených pre hráčov. Spoločnosť oznámila niekoľko špeciálnych ponúk spojených s príslušenstvom, s konzolami Xbox One S a vôbec poprvýkrát aj s Xbox One X.

Viaceré z ponúk sú dostupné len vo vybraných obchodných sieťach, takže rozhodne stojí za pozornosť dozvedieť sa, čo dostanete za zvýhodnenú cenu, ak plánujete kupovať novú konzolu a plánujete tak učiniť v niektorom z obchodov, ktoré budú uvedené nižšie. Dôležité je tiež zmieniť, že balíčky budú dostupné len po obmedzenú dobu a v niektorých prípadoch platia od budúceho týždňa.

  • Xbox One X – Zakúpením konzoly v obchodoch Alza, JRC, Datart alebo Brloh získate zadarmo PlayerUnknown’s Battlegrounds (Early Access). Platí od 17.12. do vypredania zásob.
  • Xbox One S – U všetkých predajcov, kde sú dostupné, budú konzoly k dispozícii na zakúpenie za 249€ (500GB) alebo 299€ (1TB) s niektorým z nasledujúcich bonusov: Assassin’s Creed OriginsMiddle-earth: Shadow of WarRocket League + Ja Zloduch 3 (4K BluRay) alebo Xbox Live + Xbox Game Pass na 3 mesiace.
  • Alza: K vybraným televízorom na Alze možno získať zadarmo konzolu Xbox One S 500GB aj s hrou Forza Horizon 3 celkom zadarmo.
  • NAY Elektrodom: Balenie s konzolou Xbox One S 500GB + Rocket League + Ja Zloduch 3 (4K BluRay) za akciovú cenu 249€ alebo Xbox One S 500GB + Forza Horizon 3 + Hot Wheels DLC + Just Dance za 299€.
  • Datart: Exkluzívne balenie Xbox One S 500GB + Rocket League + Ja, Zloduch 3 (4K BluRay) + Xbox Live 3 mesiace za 249€. Taktiež dostupné balenie Xbox One S 500GB + Forza Horizon 3 + Hot Wheels DLC + Forza Motorsport 7 za 286€.
  • ProGamingShop, GamesCenter: Bezdrôtový Xbox ovládač od 42,99€, limitované edície od 44,99€.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *