Na hranie A Way Out cez internet stačí vlastniť len jednu kópiu hry

A Way Out
Jedna z hier, ktorú EA plánuje vydať budúci rok, je nesmierne zaujímavá. Napomáha tomu aj fakt, že sa jedná o indie hru, ktorej vývoj zastrešila EA a ktorá vyzerá byť ako stvorená pre hráčov. Nielen, že by A Way Out nemalo mať žiadne mikrotransakcie, ale dokonca sa môžeme tešiť na zaujímavý koncept co-opu.

EA totiž oznámila, že na hranie online co-opu stačí len jedna kópia hry. V Xbox Store bude totiž dostupná na stiahnutie aj bezplatná trial verzia, ktorá samostatne orezanú časť hry. No pokiaľ budete hrať s niekým, kto si zakúpil plnú hru, môžete ju s ním kompletne prejsť. A teda ak chcete hrať s kamarátom, postačí, aby si kúpil hru len jeden z vás. Rozhodne je to zaujímavý spôsob, ako oživiť multiplayer a zároveň získať čo najviac hráčov, ktorí si budú hru chváliť.

EA oznámila A Way Out prvýkrát na svojej EA Play 2017 konferencii dva dni pred E3. V budú hráči hrať za dvoch zločincov, Lea a Vincenta, ktorí spoločnými silami ujdú na slobodu. Hra je plná minihier, akčných scén a hádaniek, ktoré hráči musia vyriešiť, aby utiekli z väzenia. Kvôli nutnosti spolupráce je hra navrhnutá ako čistý co-op a treba ju hrať vo dvojici. Na výber bude lokálny coop aj online cez Xbox Live.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *