Wolfenstein: Youngblood ponúkne Buddy Pass na spôsob A Way Out

Wolfenstein: Youngblood

Kým na minulej E3 nebolo jasné, ako a kedy budeme hrať Wolfenstein: Youngblood, v posledných dňoch nám dala Bethesda odpovede takmer na všetko. Aj na to, ako hra bude vyzerať.

Vydala totiž nový príbehový trailer, v ktorom môžeme vidieť, že napriek hraniu za dvojicu žien bude nový Wolfenstein rovnako krvilačný ako predošlé hry. A možno ešte aj o niečo viac, keďže budeme hrať za nerozlučnú dvojicu dcér Jess a Soph Blazkowicz, ktoré odídu hľadať strateného otca, BJ-a, do nacistickej provincie Nový Paríž.

Hra je čisto kooperačná a po vzore A Way Out ponúkne Buddy Pass systém, vďaka ktorému môžete hru zdieľať so svojimi spoluhráčmi. Ich počet nie je obmedzený, stačí, aby jeden z vás vlastnil Deluxe edíciu hry. Poteší však, že medzi hrami je len 10€ rozdiel. Klasická verzia totiž stojí 30€, zatiaľ čo Deluxe stojí 40€. A ak nemáte s kým hrať, potom vám bude pomáhať AI.

Hra vychádza 26. júla/července 2019 na PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *