Tokyo 42 sa prezentuje v rekordne krátkom traileri

Tokyo 42

Ako by to vyzeralo, keby ste spojili GTA, Hitmana a dali tomu izometrickú grafiku? Asi podobne ako pripravovaná novinka Tokyo 42, ktorá vychádza na samom konci mesiaca na Xbox One a na PC.

V hre možno nájsť črty viacerých už existujúcich hier a tak sa k dvojici vyššie menovaných pridáva aj Syndicate. Presuniete sa do vzdialenej budúcnosti v Tokyu. Ako nájomný vrah tu odkryjete temné sprisahanie, ktoré ovplyvní prakticky každého obyvateľa. Aby to bola aj nejaká akcia, viete si nakupovať zbrane a nástroje, s ktorými budete znižovať počty obyvateľov futuristickej metropoly. To všetko v pomerne jednoduchom grafickom kabáte, s prvkami cyberpunku a twin-stick shooterov.

Okrem singleplayerového otvoreného sveta tiež hra ponúka kompetitívny multiplayer – ako také Tokyo 42 vyzerá, si môžete pozrieť v novom traileri s dĺžkou iba 4,2 sekundy. Žeby pokus o zápis do Guinessovky?

Hra vychádza 31. Mája/května na Xbox One a PC, koncom leta dorazí aj na PS4.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *