Crossout: Keď sa spojí Mad Max a MMO

Crossout MMO

Ako by to vyzeralo, keby sa spojil Mad Max a Need for Speed World? Odpoveď si nemusíte googliť, máte ju totiž rovno na displeji. Vyzeralo by to asi tak, ako nová hra Crossout, ktorá vychádza ešte tento mesiac na Xbox One.

Netradičný koncept postapokalyptického sveta s masívnym MMO závodením bude vydaná 30. mája/května ako free-2-play záležitosť. Odohráva sa v roku 2047 po apokalypse, pri ktorej svet, ako ho poznáme, ľahol popolom a zostala len pustatina. Tá otvorila cestu skutočným cestným pirátom, ktorí sa nestránia ničoho a ich autá sú zároveň ich zbraňami. Tieto si môžete sami postaviť a vylepšovať s pomocou pozbieraného odpadu, s ktorým viete meniť tvar svojho auta, upravovať jeho štít alebo zbrane.

Počas uzavretej bety, ktorej sa zúčastnili desiatky tisíc hráčov, bolo vytvorených niekoľko stotisíc jedinečných vozidiel a až 65 000 z nich sa hráči rozhodli sprístupniť verejnosti. Totiž podobne ako vo Forze, aj tu bude fungovať Blueprint market, v ktorom sa môžete s ostatnými hráčmi podeliť o svoje výtvory, takže nebudete sami, kto ich bude používať. Čo má svoje pozitíva, keďže tu skutočne zistíte, či ste dobrí vy alebo vaše autá.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *