Skončil výpredaj hier od Microsoftu, začína výpredaj Telltale a nové Deals with Gold

Telltale Games

Začal sa nový týždeň, s ním skončil výpredaj hier od Microsoftu a prišli nové zľavy. A s nimi aj výpredaj hier od ďalšieho štúdia. Do budúceho týždňa tak máme možnosť kúpiť si hry od Telltale so zľavou až do 75%.

Tento výpredaj už je aktívny v Xbox Store a platí ako pre Xbox One, tak pre Xbox 360. Prevládajú samozrejme epizodické hry, no Telltale stojí aj za hrou 7 Days to Die, ktorá je veľmi odlišná od toho, čo Telltale vydávali v posledných rokoch. Až by som povedal, že je to taký experimentálny titul, ale nemôžem. V minulosti už Telltale pracovali aj na hrách Sam & Max.

Ak chcete niečo apokalyptické, no s hlbším zameraním na príbeh a nevadí vám, že je to čisto anglicky a viac-menej tu len klikáte, tak potom vás možno zaujme niektorá z hier The Walking Dead. Je ich celkom veľa. Ešte viac je však dodatkov do Rainbow Six Siege a The Division, ktoré sa tiež dočkali zlacnenia.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *