Dead Rising 4 dostane DLC s bláznivým názvom ešte tento mesiac

Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf

Dead Rising 4, podobne ako jeho predchodca, vyšiel exkluzívne na Xbox One. A takisto ako pred rokmi, aj teraz plánuje bláznivú zombie hru okoreniť bláznivým DLC s ešte bláznivejším názvom.

Nová golfová expanzia ponúkne názov Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf a ako názov značí, je to expanzia, ktorá rozšíri Wilamette o golfové stredisko, na ktorom sa bude dať hrať golf. A nie len tak hocijaký! Cieľom je triafať výbušninou naplnené golfové loptičky na zombíkov, ktorí definitívne odídu z tohto sveta v bombastickom štýle.

Expanzia stojí 10 euro, respektíve je súčasťou Season Passu a Deluxe edície hry. Golf je určený ako pre single-hráčov, tak pre spoločenských. DLC totiž ponúka aj coop pre štyroch hráčov. Názov expanzie je však tak trochu slabota oproti Super Ultra Dead Rising 3′ Arcade Remix Hyper Edition EX + α. Žeby pokus o prekonanie svetového rekordu?

via Sector

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *