E3 2017: Čo chystá Bethesda?

Bethesda

Bethesda je pomerne mladým účastníkom E3 a ukáže sa na nej aj tentokrát. Zjavne chystá niekoľko noviniek. Vopred nám síce neoznámila nič, zato ukázala artwork svojho Bethesdalandu. To viete – každá séria od nej je iné dobrodružstvo.

Na teaseri vidíme obrázky, ktoré imitujú rôzne existujúce značky a zároveň dva teasery na niečo, čo sa chystá. Na obrázku vidíme napríklad DOOM, The Elder Scrolls, Quake Champions, Fallout, Dishonored aj Prey.

Zaujímavá je rozhodne Pardon Our Dust cedulka na rozrobenej lokalite. Môže byť Dust krycím názvom nejakej novej hry? Hovorí sa, že Dust môže byť pokračovaním celkom obľúbenej hry Wet z roku 2009. Takže, teoreticky by sme mohli vidieť ten.

Bethesda E3

Vzhľadom k minuloročnému teasingu je tiež možné, že uvidíme Wolfenstein: The New Colosus. Tento by mohol byť priamym pokračovaním New Orderu. Bethesda drží všetko v utajení, takže môžeme len hádať, ako sa bude vyvíjať situácia ďalej v tejto hre.

Ďalej je možné, že uvidíme The Evil Within 2. Prvá hra podľa slov Bethesdy predala dostatočne veľa kusov na to, aby robila druhý diel. Práce na tejto hre môžu potvrdzovať pracovné ponuky na projekte Psycho Break 2. Pod týmto názvom (samozrejme bez dvojky) vyšiel The Evil Within v Japonsku!

No a potom nás môže čakať aj nejaké prekvapenie. Napríklad The Elder Scrolls: Morrowind Special Edition? Mapa je prakticky hotová a expanzia TES Online vychádza zajtra.

Wolfenstein The New Order

via PCGamer.com

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *