Bethesda začína teasovať E3 a Rage 2

Bethesda Big Ben Rage 2
Zdá sa, že to bol práve leak Rage 2, čo donútil Bethesdu teasovať svoje plány na tohtoročnú E3.

Zaujímavý tweet zverejnil marketingový riaditeľ Pete Hines, v ktorom hovorí, že ich prednáška bude už o mesiac. Sľubuje, že pre hráčov majú prichystaných veľa vecí. Nevylúčil ani, že by mohlo ísť o najdlhšiu E3 konferenciu v histórii Bethesdy. K tomu ale poznamenal, že si tým nie je istý, hoci vie, že konferencia bude plná noviniek.

Bethesda súčasne začala zdieľať obrázky, ktoré môžu naznačovať, že sa potvrdenia hry Rage 2 dočkáme už v nasledujúcich dňoch. Na internete zverejnila obrázky, na ktorých sú rôzne veci pomaľované ružovou farbou – rovnakou, ktorou ešte pár hodín predtým poslala odkaz Walmartu za to, že predčasne zalistoval do svojej ponuky Rage 2. Za zmienku potom stojí, že ručičky ukazujú na 514, čo môže značiť dátum 14. mája/května. Teda inými slovami – budúci pondelok.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *