Fable Fortune odložené, vyjde však tento mesiac

Fable Fortune

Microsoft sa snaží ponechať známe série nažive a aj keď zatiaľ nepadlo žiadne slovo o Fable 4, spoločnosť aspoň pracuje na spin-off tituloch. Jedným bolo (zrušené) Fable Legends, podobný osud sa našťastie netýka kartového Fable Fortune.

Kartová hra z univerza Fable však bola na poslednú chvíľu odložená. Štúdio malo v pláne vydať hru budúci týždeň cez programy Xbox Game Preview a Steam Early Access. Spoločnosť však potrebuje doladiť nejaké detaily a to je dôvod, prečo sa servery Fable Fortune otvoria verejnosti až 25. júla/července.

Dôvodom pre odklad je bližšie neurčená administračná chyba súvisiaca s Xbox One verziou hry. To by sa dalo vyriešiť pokojne tak, že by hra vyšla s týždňovým odkladom na Xboxe, to však nie je niečo, čo by vývojári chceli. Keďže ide o Xbox konzolovú exkluzivitu, vývojári chcú, aby hra vyšla na všetkých platformách naraz. Hra tiež bude podporovať Xbox Play Anywhere a synchronizáciu nákupov medzi Xbox One a Windows 10.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár