Agents of Mayhem ponúkne skutočne živé mesto na Xbox One X

Agents of Mayhem

Microsoft oznámil, že vývojári budú môcť využiť výkon Xbox One X akokoľvek len chcú a preto nemusí každá hra v zásade orientovať svoj výkon na 4K 30/60fps. Volition, tvorcovia Saints Row a Agents of Mayhem, majú jasné plány o tom, ako využiť dodatočného 4,66 teraflopu výkonu.

Volition sa plánuje v prvom rade orientovať na 1080p rozlíšenie s tým, že hra by mala pobežať minimálne v 30fps. Pokiaľ však budú mať dostatok výkonu, nebudú ním otáľať a použijú ho napríklad na zvýšenie rozlíšenia alebo frameratu na 60fps. Teraz majú ale iné plány. Xbox One X PS4 Pro dostanú hustejšiu populáciu a premávku, aby si hráči vychutnali skutočne živú metropolu, akou je futuristický Soul.

Hovoriť o Xbox One X verzii je však podľa nich ešte stále celkom skoro, keďže hra vychádza už budúci mesiac a Xbox One X vychádza až v novembri/listopadu. Viac detailov o One X verzii budeme počuť až s blížiacim sa dátumom vydania konzoly.

Taktiež odhalili, že hra bude mať storyline s dĺžkou vyše 20 hodín a narazíme v nej na hromadu odkazov na Saints Row a Johnnyho Gata, s ktorým je spojený predobjednávkový bonus.

via WCCFTech

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *