The Sims 4 oficiálne oznámené, bude aj v EA Access

Sims 4 Xbox One

Po troch rokoch od vydania na PC a Macu sa EA rozhodla potešiť aj konzolistky tým, že vydá The Sims 4 na Xbox One. O tomto kroku sme vedeli už začiatkom týždňa vďaka leaku na stránke Microsoftu.

EA teraz hru oficiálne potvrdila a vraví, že bude obsahovať prakticky všetko to, čo hráči poznajú z PC. Jediným rozdielom tak bude len ovládanie, kde teraz miesto myši človek použije gamepad. Vyzerá to tiež, že hra bude ponúkať aj rôzne DLC, čiže tým, že si hru kúpite raz, to nekončí. Už k predobjednávkam základnej edície bude dostupný balíček Perfect Patio Stuff Pack. Môže to byť vaše za 49,99€ už 17. novembra/listopadu.

Tento balíček obsahuje rôzne výrivky a dekoračné itemy pre „outdoorovú oázu“. Okrem toho bude dostupná na predobjednávku aj The Sims 4: Deluxe Party Edition, ktorá obsahuje ďalšie tri balíčky: Life of the PartyAwesome Animal HatsUp All Night. Tieto balíčky obsahujú dodatočné itemy, laserovú show, vtipné čiapky a ďalšie oblečenie. Navyše vychádaz o 3 dni skôr, než klasická a stojí 59,99€.

Okrem toho bude hra dostupná už 9. novembra/listopadu cez EA Access.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *