Respawn vidí budúcnosť značky Titanfall jasne, máme čakať novú hru

Titanfall 2

Titanfall 2 je po stránke kvality dobrou hrou. To sa však nedá povedať o jej komerčnom úspechu, pretože aj keď sa značka dostala prvýkrát na PS4, vyšla po boku silnejších značiek. A to sa jej vypomstilo.

Titanfall 2 totiž vyšiel v rovnakom čase ako Battlefield 1 a nie-až-tak-dobré Call of Duty: Infinite Warfare. A ruku na srdce, len máločo je schopné konkurovať týmto dvom menám. Optimizmus však z ľudí v Respawn nevyprchal a CEO Vince Zampella tvrdí, že do značky investujú veľké peniaze.

Inak povedané, po boku obsahu do Titanfall 2 už začínajú pomaly pracovať na Titanfall 3, respektíve na inej hre z tohto sveta. Autorov tiež teší, že Titanfall má verných fanúšikov a že sériu netrápi toľko negativity ako napr. Call of Duty či Need for Speed. Spôsobené je to aj pomerne mladým vekom značky a tým, že ju EA nepoužíva ako dojnú kravu.

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *