Spotify si už môžete stiahnuť zadarmo do Xbox One

Spotify

Microsoft sa neubránil leakom o Spotify na Xbox One a viacmenej nám ho sám niekoľkokrát za minulý týždeň potvrdil. Teraz je už ale všetko oficiálne a dnes si tak môže ktokoľvek stiahnuť obľúbenú streamovaciu službu na svoj Xbox.

Samotná aplikácia Spotify je dostupná zadarmo na stiahnutie na Xbox One, širšia funkcionalita však vyžaduje predplatné, ktoré sa líši v závislosti od regiónu. Hráčska verzia Spotify navyše okrem klasického hudobného obsahu, albumov a playlistov obsahuje ešte aj špeciálnu hráčsku sekciu, ktorá obsahuje soundtracky z hier alebo hudbu, ktorú zvolili hráči. Jeden z playlistov má dokonca na starosti aj samotný MajorNelson.

Služba mala pritom dvojročnú exkluzivitu na PS4 a mnohí hráči na Xboxe po nej túžili. Doposiaľ tak boli k dispozícii rôzne alternatívy vrátane Microsofťáckej Groove Music, ktorá bohužiaľ nie je dostupná na našom území a tak slúžila jedine ako náhrada za Media Player. Medzi ďalšie vychytávky potom patrilo VLC s možnosťou prehrávania hudby z USB, externého disku či z domáceho serveru (NAS) alebo počítača.

Spotify Music - for Xbox One
Spotify Music - for Xbox One
Developer: Spotify AB
Price: Zadarmo

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *