Crackdown 3 posunutý na rok 2018

Crackdown 3

Už to vyzeralo, že Microsoft konečne po 3 rokoch vydá Crackdown 3 a dokonca mal vyjsť po boku Xbox One X. Ale tešili sme sa predčasne. Našťastie, Microsoft hru nezrušil.

Došlo však k odloženiu vydania. Hra mala vyjsť pôvodne 7. novembra/listopadu 2017, po novom má vyjsť až na jar 2018. Ako dôvod pre odklad spoločnosť uviedla, že vývojári potrebujú viac času na to, aby hru vyladili. Pracujú na nej tri štúdiá, presnejšie Reagent Games, Sumo Digital a Cloudgine, ktoré sa stará o cloudovú deštrukciu v multiplayerovom móde Wrecking Zone.

Microsoft chce, aby tieto tri štúdiá priniesli „správnu hru s tou správnou kvalitou v správny čas“. Mne osobne ako správny čas príde skôr vydanie po boku Xbx One X, keďže teraz po jeho boku vyjdú len dva first-party tituly. Microsoft dodáva, že hráči si môžu vychutnať ďalšie exkluzivity ako sú Forzy Motorsport 7, Cuphead, Super Lucky’s Tale či Playerunknown’s Battlegrounds. Plus existuje množstvo hier, ktoré vychádzajú na jeseň/podzim a sú vylepšené pre Xbox One X vrátane Shadow of War alebo Assassin’s Creed Origins.

Je pravda, že na vydaní hry v tak preplnenom termíne by sa mohol Microsoft nepríjemne popáliť. Vidieť sme to mohli už minulý rok pri hrách ako Watch_Dogs 2 alebo Titanfall 2, ktoré napriek svojim kvalitám skončili v zabudnutí, pretože s nimi vyšli aj iné veľké značky. Na druhú stranu, svoj podieľ na tom môže mať aj Agents of Mayhem, ktoré vychádza tento týždeň. Hry majú k sebe veľmi blízko, či už po stránke grafiky, zasadenia alebo možností, ktoré hráči majú.

Crackdown 3 Cover

via Polygon

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *