Limitovaná edícia Xbox One X ponesie názov… Vy viete ;)

Xbox One X Vertical

Včera sme vás informovali o tom, že Microsoft plánuje predávať špeciálnu Day One edíciu Xbox One X, ktorá má hráčov potešiť nezvyčajným cool prekvapením.

Čo to môže byť zač, bolo včera ešte len záhadou. Zdá sa ale, že niektorí si pustili „hubu na špacír“ a tak vieme, že to sľubované cool prekvapenie nebude hra, ale nápis. Nebude to však nápis „Day One 2017“, ako sa špekulovalo.

Miesto toho sa môžu nedočkavci tešiť na konzolu s logom Project Scorpio na špeciálnom čiernom ovládači, ako aj na konzole. Nápis si udržuje pôvodný vzhľad, vyzerá to však, že bude zelený a nie strieborný ani metalický, ako by mohol človek očakávať. Jeho prítomnosť ale nepochybne poteší každého, kto túžil po konzole menom Xbox Scorpio. Súčasťou balenia tiež bude stojan.

via XboxDynasty.de

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Rado píše:

    krása

  2. StriderCZ píše:

    Musím uznat, že po designové stránce Microsoft urazil velký kus cesty. Klasický Xbox one byl kontroverzní (mně se nelíbí) ale už Esko je velice podařené. A takový minimalistický detail přesně zapadá do současného trendu, kterého se MS drží

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *