Microsoft chystá prekvapenie pre tých, ktorí si kúpia Xbox One X v deň vydania

Xbox One X

Kým na Slovensku už predajcovia prijímajú predobjednávky na Xbox One X, v zahraničí je situácia trochu iná. Napríklad v USA sa konzola ešte stále nedá predobjednať, pretože čaká na schválenie komunikačným úradom FCC.

Microsoft však už ale na veľtrhu Gamescom 2017 oznámi a možno spustí oficiálne predobjednávky na Xbox One X, ktorý sa dá v zahraničí objednať priamo cez web Microsoftu. Dostupný bude však aj cez ďalších predajcov, ako je napríklad Amazon.

Práve ten zalistoval do svojej ponuky Xbox One X (Day One Edition), ktorá bude okrem konzoly obsahovať aj cool darčeky. Bližšie detaily o tomto darčeku zatiaľ nie sú známe, z predošlej skúsenosti ale vieme, že to môže byť buď nejaká menšia hra (žeby ReCore: Definitive Edition?) alebo insignia „Day One 2017“, akú mal počas launchu pôvodný Xbox One. Ten obsahoval potlač na ovládači a kód na špeciálny „Day One“ achievement.

Xbox One X Packaging

via XboxDynasty.de

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 komentárov

 1. Harbi píše:

  A ako to bude pri nasich predobjednavkach ?
  Ak mam teraz uz objednavku zrobenu , tiez dostanem tie darceky ?

 2. StriderCZ píše:

  Jsem zvědavý, už se nemůžu nové konzole dočkat.

 3. Miloš píše:

  Mňa by zaujímalo či na konzoly Xbox one X sa budú dať hrať hry vyrtualnej reality ako je tomu na PS4.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *