Xbox Design Lab prichádza aj do ČR a na Slovensko

Xbox Design Lab

Microsoft už pred rokom ukázal spôsob, ako sa odlíšiť. Predstavil službu Xbox Design Lab, kde si môže každý navrhnúť svoj ovládač a kúpiť si ho. Služba teraz prichádza aj do Českej republiky a na Slovensko.

Samotná služba bola nedávno aktualizovaná o nové farby a materiály, vďaka čomu vzniká nespočet jedinečných kombinácií Xbox controllerov. Užívatelia si môžu upraviť celkovo 7 častí ovládača, konkrétne prednú a zadnú časť, bumpery, triggery, analógové páčky, D-Pad a tlačidlá A/B/X/Y. Čerešničkou na torte je možnosť nechať si naň vytlačiť svoj gamertag alebo ľubovoľný text, čím bude ovládač naozaj výnimočný.

Služba bola doposiaľ dostupná len v USA, Kanade, Portoriku, Veľkej Británii, Francúzsku a Nemecku. Teraz sa ale rozšírila o 20 nových európskych krajín vrátane Rakúska, Belgicka, Dánska, Írska, Talianska, Holandska, Poľska, Portugálska, Španielska, Švédska, s dovozom do Bulharska, Chorvátska, na Cyprus, do Českej Republiky, Estónska, Fínska, Grécka, Litvy, Lichtenštajnu, Lotyšska, Luxemburgu, Rumunska, Slovenska a Slovinska.

Možnosť vytvoriť si vlastný ovládač cez Xbox Design Lab bude sprístupnená 22. augusta/srpna na webe Microsoftu.

Xbox Design Lab Controller

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    Už jsem to psal několikrát, ale nedá mi to. Po stránce designu musím Microsoft obdivovat.
    nevím, jestli tuto funkci využiji, ale třeba gamepad ve stylu Minecraftu (ukázáno na Xbox konferenci na Gamesconu) vypadá fantasticky.

Pridaj komentár