Mass Effect: Andromeda je viacmenej mŕtva, potvrdzuje BioWare

Mass Effect Andromeda

Po rokoch vývoja sa dostavil neúspešný produkt, ktorý potopila hromada bugov. Možno keby EA spravila ešte jeden odklad, dopadlo by to úplne inak a Mass Effect: Andromeda by sa radila k megahitom. Osud to zariadil inak.

Mass Effect: Andromeda je totiž prakticky mŕtva. BioWare to potvrdil na oficiálnom blogu, kde potvrdzuje, že hra nebude mať žiadne príbehové DLC a že aktualizácia 1.10 bola posledná, ktorú hra dostala. Odteraz sa bude BioWare už len sporadicky venovať multiplayeru, teda sekundárnej časti hry.

Mass Effect: Andromeda

BioWare vraví, že na príbeh hry budú nadväzovať rôzne knihy a komiksy, ktoré sú/budú dostupné aj v našom regióne. Literatúra má poskytnúť čo najviac odpovedí a tiež odhalí, ako sa skončí expedícia v susednej galaxii. Čiže na rozdiel od predošlých hier, kde na dej nadväzovali DLC, pri Andromede to je úplne inak.

O hru sa bude starať už len multiplayerový tím. Ten má v príprave niekoľko APEX misií, nové charakter kity a nejaké novinky, ktoré chce odhaliť počas tohtoročného N7 Day. Ten sa koná 7. novembra/listopadu, alebo v deň vydania Xbox One X. Záverom BioWare ďakuje fanúšikom za prejavenú podporu a verí, že sa raz vrátia do Mass Effect univerza. Tak skoro to ale nebude.

Mass Effect: Andromeda

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *