Rise of the Tomb Raider dá hráčom na výber, ako využiť výkon Xbox One X

Rise of the Tomb Raider

Časová exkluzivita Rise of the Tomb Raider sa dočká zaujímavých vylepšení na Xbox One X. Podobne ako verzia pre PS4 Pro, aj verzia pre Xbox One X dá hráčom na výber z viacerých nastavení. Vďaka vyššiemu výkonu sa ale xboxeri môžu tešiť na dodatočné vylepšenia.

PS4 Pro verzia hry ponúkla celkovo tri grafické režimy. Pôvodný, pomenovaný ako 4K Visuals mal ponúknuť vyššie rozlíšenie (1800p) a 30fps. Ďalej bol na výber režim High Frame Rate, kedy hra beží v 1080p 60fps a nakoniec bol k dispozícii Enriched Visuals režim, kedy hra beží v 1080p 30fps, ale beží na vyšších grafických nastaveniach.

Xbox One X verzia ponúkne rovnako pomenované režimy, ale je tu pár rozdielov. S voľbou číslo 1 hra pobeží v natívnom 4K pri 30fps, režimy Enriched VisualsHigh Frame Rate prinesú vyššie uvedené vylepšenia v zatiaľ neznámom rozlíšení. Okrem toho hra podporuje HDRpriestorový zvuk (Dolby Atmos), vysokokvalitné textúry Lary Croft, postáv a prostrediavylepšený antialiasing pre realistickejší zážitok.

Medzi ďalšie vylepšenia na Xbox One X patria vylepšené odlesky, volumetrické svetlo, hustejšie stromy, kvalitnejšie modely a vylepšené filtrovanie textúr.

via WCCFTech

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    Luxusní záležitost…. chrochtám blahem při těchto záběrech…

  2. Rado píše:

    Tak tímto sa ukázal rozdiel medzi ps4pro a xboxoneX. sony dostali čočku jak prase. A to PS4pro ide na 1080p a nie v 4k. PC ide zase stranou mimo.

  3. KoubecX píše:

    Vypadá to luxusně 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *