GTA Online vzdáva poctu klasike Smuggler’s Run

GTA online Smugglers Run Logo

Rockstar už budúci týždeň hodlá vzdať poctu ďalšej klasike – Smuggler’s Run. Plánovaná expanzia GTA Online sa inšpiruje rovnomennou hrou, ktorú Rockstar vydal ešte na prelome storočí pre PS2.

Hráči v tejto klasike mali za úlohu pašovať drogy a ďalšie „horúce zboží“ cez hranicu. Expanzia GTA Online bude prakticky o tom istom a hráči budú pašovať tovar letecky medzi Los Santos a Blaine County, čo sa pochopiteľne nezaobíde bez povšimutia rivalských gangov a polície/armády. Hráči budú pašovať tovar buďto pomocou helikoptéry, lietadiel alebo dokonca pomocou ultraľahkých strojov, ktoré (snáď) nebudú vzbudzovať pozornosť.

S expanziou pribudnú do GTA Online aj nové lietadlá ideálne na pašovanie nelegálneho tovaru pre TP Industries a Nervous Rona. Taktiež sa budú dať kúpiť nové hangáre, ktoré slúžia aj ako operačné strediská pre komunikáciu s poctivými „biznis“ partnermi z Mexika a iných exotických krajín. Tu sa vám o lietadlá bude starať aj nový mechanik Charlie. Expanzia Smuggler’s Run vychádza už 29. augusta/srpna.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *