Crackdown 3 bol oznámený príliš skoro, tvrdí Microsoft

Crackdown 3

Človeku to príde, akoby bol Crackdown 3 predstavený asi pred 8 rokmi, v skutočnosti to bolo ale v roku 2014. Až do tohtoročnej E3 bolo o hre podozrivo ticho, až by človek dokonca povedal, že hra bola zrušená. Skôr bola predstavená priskoro, myslí si Shannon Loftis.

V rozhovore pre Polygon priznala, že Microsoft podcenil, ako dlho bude trvať vývoj hry. Dokonca aj na E3, keď vraveli, že hra vyjde v deň vydania Xbox One X, 7. novembra/listopadu. Microsoft chce, aby bola hra kvalitná vo všetkých aspektoch, obzvlášť potom aby boli všetky tri režimy rovnako kvalitné a zábavné – Singleplayer, Multiplayer a Wrecking Zone.

Podľa dostupných informácií je práve tretí menovaný najťažším na vývoj, pretože využíva silu cloudu pre deštrukciu celej mapy. Je tiež hlavným dôvodom pre odklad, čo chce zodpovedné štúdio využiť na jeho dokončenie. Zvyšné tímy, ktoré na hre pracujú, budú medzitým pracovať na vylešpení ostatných aspektov hry.

 

Crackdown 3 bol ohlásený na E3 2014 a mal vyjsť už v roku 2016. Tento dátum nestihol, kvôli čomu bol odložený na rok 2017 a hra nakoniec vychádza na jar 2018.

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *