Fall Creators Update je nateraz posledným redesignom prostredia, vraví Microsoft

Xbox One Fall Creators Update
Jedna z vecí, ktorá je typická pre Microsoft, je časté menenie systémového rozhrania na Xboxe. Videli sme to už na Xboxe 360, kde hráči zažili až štyri rôzne rozhrania. Situácia na Xbox One je podobná, tu sa tiež už čoskoro dočkáme 4. dizajnu.

Zmeny rozhrania sú však pre niekoho trochu prirýchle a nájdu sa ľudia, ktorým staršie verzie prostredia vyhovovali viac. Aj to je dôvod, prečo sa oznámenie Fall Creators Update nestretlo so 100% nadšením. Microsoft, respektíve jeho Mike Ybarra, našťastie potvrdil, že spoločnosť nechystá robiť už žiadne veľké zmeny.

Cez Twitter odkázal fanúšikovi, že štvrtý veľký redesign systému je viacmenej finálny a časom ho môžu čakať už len nejaké malé úpravy. Napríklad niečo s avatarmi alebo tak. Avšak, treba varovať, že čo platí teraz, ešte nemusí platiť nastálo. S novou konzolou za pár rokov, volajme ju Xbox Two, môže prísť ďalší redesign.

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *