Tento týždeň na nás čaká skromná ponuka Deals with Gold s neobvyklými hviezdami

Cabela African Adventures
Začal sa nový týždeň a tentoraz nás Microsoft naozaj prekvapil. Nové Deals with Gold síce sú, ale sú… hmmm, veľmi skromné.

Skromné sú čo sa počtu zliav týka. Na druhú stranu ale poteší, že sú v zľave konečne také tituly, na ktoré sa po ostatné týždne nedostalo, a tak si môžete napríklad so 60% zľavou kúpiť eSports fenomén Trackmania Turbo, ktorý je zároveň jediným dielom pre Xbox One.

V zľave je aj Sleeping Dogs: Definitive Edition remaster rovnomennej hry, ktorá je vlastne premenovanou verziou True Crime: Hong Kong od Activisionu. Ten totiž hru oznámil, neskôr zrušil a neskôr sa vývoja chopilo Square Enix. V zľave je tiež megakolekcia hier Mega Man: Legacy Collection, rozdelená na dve časti. Ako už názov napovedá, je to zbierka obľúbených hier od Atari. A samozrejme pekným potešením je pokračujúca zľava na gaučovú multiplayerovku Monopoly Plus až pre štyroch hráčov.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *