Mantis Burn Racing a Crazy Justice dostanú crossplatform multiplayer

Mantis Burn Racing
Zatiaľ čo pri Sony to nevyzerá, že by chcelo v blízkej dobe povoliť cross-platform multiplayer, iní s tým problém nemajú. Najnovšie túto možnosť využijú dve hry.

Ako prví sa do partie pridalo Black Riddles Studio, ktoré stojí za hrou Crazy Justice. Tímová third-person strieľačka bola odhalená už začiatkom roka a je ešte stále vo vývoji, a vyznačuje sa čoraz populárnejším cell-shade štýlom grafiky. K tomu má ponúknuť sandbox prostredia s deštrukciou, real-timové mechaniky, dedikovaný systém krytia a aj Battle Royale režim, čím sa pokúsi spopularizovať tento žáner aj na konzole, kam sa PUBG zrejme nedostane – Nintendo Switch.

Titul by mal vyjsť budúci rok ako ultimátny multiplatform, pretože vyjde prakticky na všetko. Okrem “veľkej trojky”, ktorou je Windows PC, Xbox One a PS4, sa hra dostane aj na Nintendo Switch, Mac a Linux. K tomu má podporovať cross-platformový multiplayer medzi PC, Xboxom a Switchom. O úspechu hry však rozhodne v konečnom dôsledku jej crowdfundingová kampaň, kde vývojári žiadajú 30 000 dolárov a už teraz majú 29 268 na konte. Do ukončenia kampane ostáva už len 50 hodín.

O žiaden crowdfunding sa ale nemusia starať VooFoo Studios, tvorcovia pomerne obľúbeného Mantis Burn Racing. Ich hra má už dlhšie potvrdenú podporu 4K 60fps s dodatočnými vylepšeniami vrátane antialiasingu na Xbox One X, teraz však povedali aj niečo pekné v spojitosti s multiplayerom. A síce, že pracujú na zavedení cross-platform multiplayeru medzi Nintendom Switch, Xbox One a PC. Či sa tak stane už tento rok alebo až budúci, tvorcovia zatiaľ neohlásili, no vieme, že multiplayer bude ešte živší, než doposiaľ.

Mantis Burn Racing
Mantis Burn Racing
Developer: VooFoo Studios
Price: 14,99 € 4,49 €+

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *