Milestone a Monster predstavujú novú závodnú hru, Monster Energy Supercross

Monster Energy Supercross
Štúdio Milestone zavŕšilo svoju tohtoročnú sezónu a začína sa pomaly sústrediť na tituly, ktoré vydá budúci rok. Okrem offroadu Gravel štúdio predstaví aj duchovné pokračovanie série MXGP, Monster Energy Supercross.

Ako už názov napovedá, nová hra je vyvíjaná v úzkej spolupráci s Monster Energy a bude zameraná práve na jeho adrenalínové offroad závody Monster Energy Cup 2017. Pretože je to oficiálny titul, podobne ako série WRC, MotoGP a MXGP, môžeme očakávať kopu oficiálneho obsahu. Dokonca si hru zahráme z pohľadu jednotlivých závodníkov, ktorí sa zúčastnili tohtoročnej sezóny Monster Energy pohára, kde nechýbajú ani hviezdy ako Chad Reed, Ken Roczen alebo Ryan Dugney. Na výber bude z dvoch kategórií motoriek, 250SX a 450SX, a benzín minieme na reálnych tratiach a štadiónoch, kde sa pohár odohráva.

Už tradične nebude chýbať ani režim kariéry pre jedného hráča, multiplayer je samozrejmosťou a dokonca pribudne editor tratí. Tento sa dá zužitkovať podobne ako v Trackmanii alebo Trials, kde sa dajú vytvorené trate zdieľať so zvyškom hráčskeho publika. A pretože sa už dajú editovať aj samotné trate, hráči môžu upravovať aj svoje motorky a jazdcov. Nateraz vieme, že hra má vyjsť 13. februára/února 2018 na Xbox One, PC a PS4. Krátko nato by mala vyjsť aj pre Nintendo Switch.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *