Yooka Laylee, Fallout 4 a ďalšie hry sú v Deals with Gold

Yooka-Laylee
Začal sa nový týždeň a s ním prišli aj nové zľavy. Ponuka je opäť tak trochu skromná, ale poteší, že v nej narazíme na niekoľko noviniek, ako aj hry, na ktoré nevidíme zľavu tak často.

V zľave je tak napríklad duchovné pokračovanie série Banjo-Kazooie, pomenované Yooka Laylee, ktoré sa dá teraz kúpiť o 25% lacnejšie. Medzi titulmi potom nájdeme aj športové novinky ako F1 2017 či dokonca NBA Live 18, ktoré vyšlo len pred mesiacom, no už teraz je naň 50% zľava. Ďalej máme k dispozícii 33% zľavu na NHL 18 vo všetkých troch vydaniach, ktorými sú štandardná, Deluxe a Super Deluxe edícia. K tomu máme opäť obrovskú zľavu na Star Wars Battlefront a dokonca rozdávačku Season Passu, aby si všetci mohli vychutnať hru naplno predtým, než vyjde jej pokračovanie. Za zmienku potom ešte stojí 50% zľava na Ghost Recon: Wildlands a zľavy na Zaklínača 3 a Fallout 4.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár