Halo Recruit si už môžete stiahnuť zadarmo na Windows 10

Halo Recruit
Skutočné Halo si síce vo VR tak skoro nezahráme, fanúšikovia Master Chiefa ale isto ocenia novú bezplatnú „experience“ Halo Recruit.

Halo Recruit je jednou z prvých aplikácií pre platformu Windows Mixed Reality. Vhodná je aj pre nováčikov, a vlastne hlavne pre nich, pretože ide o 5-minútové predstavenie postáv, zbraní a univerza Halo. „Naživo“ tak uvidíme aj napríklad Warthog tereňák, bez ktorého by sme si Halo nedokázali ani len predstaviť. Zážitok si vychutnáme z pohľadu čerstvého regrúta v radoch UNSC. Skoro akoby nám chceli tvorcovia naznačiť, že keď vyjde Halo VR hra, tak sa zrejme nebude odohrávať z pohľadu Master Chiefa.

Samotný zážitok vyvinuli 343 Industries v spolupráci s drobným štúdiom Endeavor One, ktoré založili bývalí odpadlíci z Bungie. Nie sú to žiadni začiatočníci, ale ostrieľaní veteráni, ktorí vyvíjali tituly Halo a dnes vyvíjajú VR zážitky pre partnerov, akými sú Valve, Samsung, Sony, Oculus alebo HTC.

 

Halo Recruit
Halo Recruit
Developer: Microsoft Studios
Price: Free

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *