Amazon Prime Video vstupuje na Xbox One

Amazon Prime Video
Omrzel ťa Netflix alebo ponuka tvojich filmov a seriálov uložených na domácom serveri alebo na OneDrive? Tak potom je dôvod hopsať radosťou, pretože Amazon Prime Video vstupuje na Xbox One!

Streamovacia služba z dielne Amazonu ponúka ohromné množstvo exkluzívneho obsahu, vrátane The Grand Tour v hlavnej roli s legendárnou trojicou Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May. Nechýbajú ani ďalšie známe seriály, napríklad mafiánsky seriál American Gods, psychologická dráma Hand of God, príbeh Huga Hefnera American Playboy alebo wolfensteinovský seriál The Man in the High Castle na motívy románu Philipa K. Dicka.

Jednoducho, existuje tu množstvo exkluzívneho obsahu, po boku ktorého nechýba ani Anime TV a známe celovečerné filmy rozdelené do niekoľkých kategórií. Zahŕňa to komédie, akčné filmy, trillery, dobrodružné, horory a aj rodinné filmy. Skrátka, každý si môže prísť na svoje.

Potešením pre užívateľov Xbox One S a Xbox One X je podpora 4K UHD u vybraných filmov a seriálov, pričom predplatné stojí teraz len 2,99€ mesačne na prvých 6 mesiacov. Potom sa predplatné zvýši na 5,99€. Stále je to však o viac ako polovicu lacnejšie oproti 4K UHD predplatnému na Netflixe, ktoré vychádza na 12,99€ na mesiac. Amazon však svoje skúšobné členstvo poskytuje len na 7 dní, kým Netflix (s väčšou ponukou) až na 30.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Losmann píše:

    Škoda že nebude český

  2. Rado píše:

    bez češtiny nezájem.

Pridaj komentár