Noví Xbox avatari boli odložení na rok 2018

Xbox Live Avatar Fall 2017
Keď Microsoft vydal Fall Creators Update, viacerí sme zistili, že v aktualizácii chýbajú noví avatari. Tí sa mali pôvodne objaviť už v októbrovej/říjnovej aktualizácii, nakoniec sa však objavia s odkladom.

Mike Ybarra, ako viceprezident hernej divízie Microsoftu potvrdil, že funkcia bola odložená až do roku 2018. Jedná sa tak už o ďalšiu odloženú novinku spojenú s Xboxom. Na rok 2018 boli totiž odložené hry Sea of Thieves, State of Decay 2 a na poslednú chvíľu aj Crackdown 3, ktorý mal vyjsť po boku Xbox One X.

Dôvodom pre odklad avatarov je, že Microsoft kompletne prerába celý ich systém a fungovanie. Kým na Xboxe 360 sme sa s nimi stretávali vo veľkom, na Xbox One odišli do úplného zabudnutia, aj kvôli grafike. Po novom však prejdú na Unity Engine a okrem krajšieho vizuálu ponúknu aj nové možnosti a animácie. Budú viac prispôsobiteľní a napríklad bude môcť byť napríklad na vozíku alebo dokonca avatarky môžu byť tehotné.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Rado píše:

    tak keď budú avatari mimo menu načo ich prerábať. v X360 stáli zato, tu na xboxone vidím svojho avatara v mojom profile raz za 2 roky. Ďakujem toto neprosím.

Pridaj komentár