Valkyria Chronicles 4 ohlásená, vychádza aj na Xbox One

Valkyria Chronicles 4
Po tohtoročnej Revolúcii mieri na Xbox One ďalšia Valkyria. SEGA, ktorá vlastní pôvodne PlayStation-exkluzívnu sériu, totiž ohlásila nové pokračovanie Valkyria Chronicles 4 a potvrdila jeho vydanie na Xbox One.

Na rozdiel od tohtoročného spin-offu Revolution sa štvrtý veľký diel vracia späť k tradičnému gameplayu a doplní príbeh prvej hry. Obe sa totiž odohrávajú v roku 1935 E.C., každá ale sleduje iný front a inú čatu bojovníkov. Kým v pôvodnej to bol Squad 7, v novom pokračovaní Valkyria Chronicles 4 to bude Squad E na čele s veliteľom Claudom Wallaceom.

Claude a jeho kamaráti z detstva bojujú za úspech operácie Northern Cross, ktorou chce Atlantická federácia zvrátiť dlhoročnú vojnu, v ktorej ju Autokratická imperiálna aliancia valcuje vďaka moderným technológiám. To ale ešte nečakajú, že okrem vlny vojakov a samotnej Valkýrie objavia strašnú pravdu, ktorá otrasie celou čatou.

Valkyria Chronicles 4 ponúkne originálny bojový systém BLiTZ z predošlých hier, ako aj soundtrack od Hitoshi Sakamota. A už tradičný vizuálny štýl. Hra má oznámené vydanie v Japonsku 21. marca/března 2018, dátum vydania na Nintendo Switch a Xbox One na západnom trhu zatiaľ oznámené neboli.

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *