Druhá kapitola Raiders of the Broken Planet vychádza budúci týždeň

Raiders of the Broken Planet
Epizodická co-op akcia Raiders of the Broken Planet dá hráčom čoskoro dôvod, prečo sa k nej vrátiť. Štúdio MercurySteam totiž oznámilo dátum vydania pre druhú kapitolu hry, Wardog Fury.

Táto kapitola priamo nadviaže na udalosti prvej a Harec sa v nej pokúsi presvedčiť genetický experiment a lídra/líderku Umbra Dogs, Loaht, aby sa pridala na stranu Raiderov. Disponuje totiž schopnosťou zmeniť sa v zbesilé monštrum, ktoré vie v delíriu roztrhať aj tých najsilnejších nepriateľov. Ako už ale tušíte, má to háčik. Generál Marmalade, tvorca Loaht, má na planéte iné plány a je kvôli nim odhodlaný zničiť všetko – aj svoj experiment, ak to bude treba.

Wardog Fury kampaň bude možné hrať v troch režimoch – sólo, co-op a 4v1 Antagonist, v ktorom sa hráči postavia samotnému generálovi a jeho Wardogom. Do hry tiež pribudnú nové postavy, Doldren, Iune a H.I.V.E., za ktoré bude možné hrať. Kapitola druhá je už spoplatnená, cena je stanovená na 10€.

 

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *